HAKKIMDA

DSC_1128

Diyetisyen Sevgi Sevmez.

Başkent Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik Bölümünü 2015 Haziran ayında başarı ile tamamlamış; enerjisi kendinden taşan, insanların hayatlarına güzel farkındalıklar katan bir diyetisyenim 🙂

Özellikle; zayıflama, kilo alma, hastalıklarda beslenme ve yeme bozuklukları konuları ile ilgilenip; bu süreçleri danışanlarımın en sağlıklı ve keyifli biçimde geçirmeleri için danışmanlık yapıyorum.

Geçtiğimiz 2 yıldır Kahramanmaraş’ta,  çok sayıda danışanımın hayatına sağlık, lezzet ve doyum katacak diyet programları oluşturup, yüz yüze ve online takip sistemi ile sağlıkla ışıldama süreçlerinde yanlarında olmaktayım.

Düzenli aralıklarla Aksu Tv ‘Hayatın İçinden’ programı konukluğu, Monthly Fitness Dergisi ve Bugün Gazetesi röportajlarım ile sağlıklı beslenme konusunda toplumsal bilinç oluşturmayı hedefliyorum.

Senin de sağlıkla ışıldaman ve keyifle gülümsen için hayata yanında olmak istiyorum. İletişim formunu kullanarak ya da 05314272050 numaralı hattan bana ulaşmanı heyecanla bekliyorum 🙂