Merhaba 2017!

 

Merhaba,

Çok zor günler, aylar ve hatta yıllar yaşıyoruz. Engellenmeye, bölünmeye çalışılıyor ve mutsuzluğa mahkum ediliyoruz. Hatta ölüyoruz.

Böyle zamanlarda yapmamız gereken tek şey güzel günler göreceğimize inanmak ve barış içinde huzurlu bir yaşam için kendimize düşen neyse onu yapmak.

2017’den dileklerim öyle çok ki! Sevgi, barış, sağlık, huzur ve mutluluk istiyorum. Özgürce gülmek istiyorum! Siz değerli okurlar ya da danışanlarımın hayatına sağlık dolu farklılıklar katmak istiyorum. Danışan görüşmelerinde, kalleşçe tasarlanmış bir saldırının üzüntüsünü içimde yaşamak, konuştuğum şeylerden utanmak istemiyorum! Çılgınca koşmak, eğlenmek istiyorum! Umut dolu, hayallerin gerçek olduğu bir yaşam istiyorum! Çocuklarımıza güzel bir dünya bırakalım istiyorum!  İnsanlar ölmesin! Bizi; hayallerimizi öldürmeyin!

 

sevgi sevmez

 

Konumuzla pek alakası olmasa da bugün keşfettiğim, size de umut vermesini dilediğim  güzel bir videoyla yazıma son verirken sizden tek bir şey rica ediyorum; sevin! Dünyayı sevgi güzelleştirecek!

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*